Klimatizace

& Vzduchotechnika

Specializujeme se na dodávku, montáž a zaruční i pozáruční servis klimatizací a vzduchotechniky. Připravíme pro vás technický návrh na míru, zajistíme výrobu a dodávku vzduchotechnického potrubí a provedeme profesionální profylaktické prohlídky souborů zařízení.

Klimatizační jednotka

Montáž, revize a servis klimatizací a vzduchotechniky

Nabízíme ucelené řešení, od návrhu přes realizaci, až po následné doregulování systému. Vše týkající se zhotovení zakázky řešíme vlastními silami, tím pádem nedochází ke zbytečným prodlevám při návaznosti jednotlivých kroků. Samozřejmostí je držení všech potřebných oprávnění a osvědčení k montáži klimatizací a tepelných čerpadel. 

Naše služby

v oblasti klimatizací a vzduchotechniky

Provádíme opravy a kompletní realizace vzduchotechniky a klimatizací, od poradenství po montáž nového zařízení. Zpracujeme projektovou dokumentaci, zhotovíme protipožární izolaci a požární ucpávky a provedeme zákonné revize dle platných norem České Republiky.

Nejčastěji jezdíme za zákazníky v Brně a okrese Brno–venkov, běžně ale zasahujeme na celé jižní Moravě i ve zbytku ČR. Od Kuřimi po Veselí nad Moravou, od Blanska po Břeclav, od Vyškova po Znojmo.

Rádi za Vámi přijedeme kamkoliv v rámci České republiky.

Návrh technického řešení

Kompletní zaregulování systému

Prodej, dodávka a montáž vzduchotechnických jednotek včetně rozvodů

Pravidelné profylaktické údržby stávajících i nových zařízení

Provedení zákonných revizí dle platných norem České Republiky

Zpracování projektové dokumentace

Poradenství

close-link